Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.11.2017 11:45
Powstanie kontynuacji Cuphead już pewne! Pierwsza odsłona nigdy nie trafi na PS4
3906V

Powstanie kontynuacji Cuphead już pewne! Pierwsza odsłona nigdy nie trafi na PS4

Opłacało się długo czekać na "filiżankogłowych". Cuphead zachwyciło fanów staroszkolnych platformówek z całego świata. I wygląda na to, że za jakiś czas otrzymamy więcej podobnego gameplayu.

Chad i Jared Moldenhauer, czyli twórcy Cuphead, zapowiedzieli w rozmowie z IGN, że rozwój marki Cuphead mamy już zagwarantowany. Redakcja zapytała deweloperów, czy Cuphead był tylko jednorazowym dziełem, czy początkiem większej marki...

Gracz pokonał wszystkich bossów w Cuphead bez obrażeń

"Gwarantujemy, że zobaczycie jeszcze Cuphead w pewnym momencie. Mieliśmy jednak póki co zero czasu na odsapnięcie i pomyślenie o naszych planach, więc na konkrety musicie poczekać".

Póki co autorzy Cuphead przeprowadzili tylko "dwie 30-minutowe dyskusje na temat przyszłości". Dobrze wiedzieć jednak, że marka Cuphead będzie rozwijana.

StudioMDHR potwierdziło, że Cuphead nie wyjdzie nigdy na PS4, ale za to możliwe jest wydanie nowej gry z serii na wszystkich platformach. Deweloperzy podkreślają, że są właścicielami rzeczonego IP i chcieliby w przyszłości sami wydać swoją nową grę, bez narzucanych odgórnie ograniczeń.

Spróbowaliście sił w Cuphead? Na którym bossie się zacięliście na amen i dlaczego był to smok? :P

Tagi: cuphead cuphead 2 exclusive platformówka