Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2017 11:59
Cuphead zbyt trudne? Gracz pokonał wszystkich bossów unikając obrażeń
1836V

Cuphead zbyt trudne? Gracz pokonał wszystkich bossów unikając obrażeń

Cuphead zgarnęło świetne oceny w recenzjach. W wielu tekstach dało się zauważyć narzekania na przesadnie wykręcony poziom trudności. Niektóre redakcje przyznały się nawet, że nie są w stanie pokonać ostatnich bossów w tej platformówce 2D.

Gracze hardkorowi narzekania na przesadny poziom trudności uznali za rzucone wyzwanie. Fani oczywiście podjęli rękawicę a w Sieci zaczęły się pojawiać nagrania ze starciami z kolejnymi bossami, których można położyć na łopatki nie otrzymując żadnych obrażeń.

Cuphead zgarnia wysokie oceny!

Jedna osoba naprawdę zaszalała, w zaledwie kilka dni rozwalając wszystkich bossów z gry, zdobywając rangę A+ i nie otrzymując przy okazji żadnych obrażeń od przeciwników, nie korzystając z Dodge'a i Charmów. Zapis tego wyczynu znajdziecie poniżej (oczywiście uczulam na spoilery, bo zobaczycie tu wszystkich bossów z Cuphead).

Cuphead cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Gra zgarnia w recenzjach przeważnie noty na poziomie 8.5/10. Recenzenci chwalą piękne, staroszkolne wykonanie gry, precyzyjne sterowanie i bardzo dobrze zaprojektowanych bossów.

Tagi: 2d Cuphead wyczyn xbox one xone

Nie przegap