Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2017 12:46
Metal Max Xeno. Poznaliśmy RPG reklamowane przez Sony na PS4 i PSV. Pierwszy zwiastun i screeny
1277V

Metal Max Xeno. Poznaliśmy RPG reklamowane przez Sony na PS4 i PSV. Pierwszy zwiastun i screeny

Pamiętacie zapowiedzi postapokaliptycznego RPG-a, reklamowanego tydzień temu przez Sony? Już wiemy dokładnie, o jaką produkcję chodzi! To Metal Max Xeno, które szykowane jest z myślą o PS4 i PSV.

Kadokawa Games ujawniło dzisiaj pierwszy zwiastun i screenshoty z Metal Max Xeno, które w zeszłym tygodniu było reklamowane przez Sony.

Gra jest następcą marki Metal Max, która jest bardzo popularna w Japonii, ale nie była tłumaczona na język angielski. Jedynym tytułem z serii Metal Max, który trafił do Europy i USA było Metal Saga: Chain of Sandstorm z PS2.

W Metal Max Xeno będziemy kontrolować i rozbudowywać czerwony czołg Red Wolf, który pojawiał się już w poprzednich odsłonach serii. Tym razem gracz może strzelać do wrogów z daleka, przed wejściem do bezpośredniego starcia.

Przeciwnikami w Metal Max Xeno są inteligentne maszyny Sons of NOA, które pragną przeprowadzić eksterminację wszystkich ludzi. Główny bohater stracił wiele lat temu matkę w jednym z ataków Sons of NOA. Protagonista dociera do jednego z ostatnich bastionów ludzkości, gdzie zaczyna się akcja gry.

Metal Max Xeno trafi na rynek japoński wiosną 2018 roku, na PS4 i PS Vita.

 

Tagi: jrpg Metal Max Xeno ps vita ps4 psv sony vita