Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 18:44
Animal Crossing: Pocket Camp to nadchodząca gra Nintendo na urządzenia mobilne
437V

Animal Crossing: Pocket Camp to nadchodząca gra Nintendo na urządzenia mobilne

Nintendo zapowiedziało dzisiaj swoją kolejną, wielką produkcję na urządzenia mobilne. Gracze mogą szykować się na Animal Crossing: Pocket Camp, które w listopadzie trafi na sprzęt z systemami iOS oraz Android.

Animal Crossing: Pocket Camp to najnowsza odsłona znanej serii, która od dawna jest kojarzona z konsolami Nintendo. Japończycy zdecydowali się zaoferować wielkie uniwersum kolejnym graczom i w listopadzie zadebiutuje mobilna wersja przeznaczona na urządzenia z iOS oraz Androidem.

Gear.Club Unlimited. Gameplay prezentuje konkurenta Forza Motorsport 7 i Gran Turismo Sport na Nintendo Switch

Bez wielkiego zaskoczenia. W tytule będziemy zajmować się własnym kempingiem, a podczas rozgrywki pobiegamy po miejscówce, pomożemy okolicznym mieszkańcom oraz upiększymy kolejne budynki.

Napotkani mieszkańcy posiadają różne oczekiwania, więc zadaniem śmiałków będzie trafienie w ich gust za pomocą licznych mebli i ozdabianie ich miejscówek. Jedną z nowych mechanik jest „poziom przyjaźni”, który pozwoli graczom obserwować relacje bohatera z napotkanymi postaciami.

Standardowo wszystkie elementy w grze stworzymy dzięki znalezionym w okolicy surowcom, ale autorzy nie ukrywają, że zamierzają wprowadzić do produkcji małe płatności, które pozwolą graczom zdecydowanie szybciej zdobyć oczekiwane dobra.

Studio zdecydowało się ubarwić znane systemy, więc dla przykładu podczas łowienia otrzymamy teraz możliwość korzystania z sieci do jednoczesnego łapania grup ryb. W grze pojawi się również tryb sieciowy, który pozwoli odwiedzać kempingi innych graczy.

 Animal Crossing: Pocket Camp miało trafić na cyfrowe półki sklepowe w ubiegłym roku, ale ostateczna premiera odbędzie się w listopadzie. Produkcja będzie dystrybuowana w formie free-2-play.

Źródło: https://www.polygon.com/2017/10/24/16536774/animal-crossing-mobile-ios-android-release-date

Tagi:

Nie przegap