Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 17:05
Gear.Club Unlimited. Gameplay prezentuje konkurenta Forza Motorsport 7 i Gran Turismo Sport na Nintendo Switch
2107V

Gear.Club Unlimited. Gameplay prezentuje konkurenta Forza Motorsport 7 i Gran Turismo Sport na Nintendo Switch

Sony ma Gran Turismo Sport, Microsoft oferuje Forza Motorsport 7, a posiadacze Nintendo Switch już wkrótce zapoznają się Gear.Club Unlimited. Wyścigi nadjadą na nową platformę Japończyków w grudniu i dzisiaj możemy spojrzeć na długi gameplay.

1 grudnia na Nintendo Switch zadebiutuje Gear.Club Unlimited. Tytuł jest prezentowany przez deweloperów jako „symulator wyścigowy”, który na początku zadebiutował na urządzeniach mobilnych. Zwykłe Gear.Club jest dostępne na iOS i Androida.

Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7 w profesjonalnym pojedynku graficznym

Gear.Club Unlimited zaoferuje graczom 30 legendarnych samochodów, 200 charakterystycznych torów i ponad 400  unikalnych wyścigów. Twórcy przygotowali takie tryby jak Derby Mode (rywalizacja po asfalcie dla siedmiu kierowców), Time Trial Mode (zmagania na czas), czy też Rally Mode (wyścigi na szutrowych trasach).

Patrzę na poniższy gameplay i wciąż się zastanawiam – to może się udać? W sumie Nintendo Switch sprzedaje najróżniejsze tytuły, ale trudno nie odnieść wrażenia, że autorzy w tym wypadku nie wykorzystują pełnej mocy Nintendo Switcha.

Atutem propozycji będą na pewno zmagania do czterech graczy na podzielonym ekranie – jak za chwilę zobaczycie nawet na Nintendo Switchu można pokusić się o taką zabawę…. Chociaż wątpię, by gracze mogli w tej sytuacji mówić o wielkich przyjemnościach.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap