Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 15:55
Call of Duty: WWII z pełnym dubbingiem. W grze usłyszymy między innymi Józefa Pawłowskiego
1508V

Call of Duty: WWII z pełnym dubbingiem. W grze usłyszymy między innymi Józefa Pawłowskiego

Gracze wyczekujący na Call of Duty: WWII mogą mieć pewność, że polska wersja językowa zostanie upiększona o dubbing. Właśnie poznaliśmy konkretne nazwiska, które zostały zaangażowane w projekt.

Call of Duty: WWII trafi na rynek już 3 listopada, więc gracze już wkrótce zapoznają się z przygodą umiejscowioną w czasach II wojny światowej. Tytuł zostanie w Polsce w pełni zlokalizowany, a podczas kampanii usłyszymy znanych aktorów.

Recenzja Call of Duty: WWII

Kool Things właśnie ujawniło pierwsze nazwiska z obsady polskiej wersji Call of Duty: WWII. W głównego bohatera produkcji – Ronalda „Reda” Danielsa – wcielił się Józef Pawłowski.  Natomiast Marcel Sabat miał okazje użyczyć głosu Robertowi Zussmanowi, który jest najlepszym przyjacielem Reda, a zarazem członkiem jego oddziału.

Tak o pracy nad grą wypowiedział się Józef Pawłowski, znany z ról w "Miasto 44", "Belfer" oraz "Jack Strong":

„Wcielenie się w Ronalda „Reda” Danielsa w Call of Duty: WWII pozwoliło mi naprawdę sprawdzić się i doświadczyć unikatowej narracji gry w wyjątkowy sposób. „Red wiele przeżywa w trakcie opowiadanej historii, przez co i ja musiałem się wykazać”.

Kilka słów o projekcie wspomniał również Marcel Sabat, którego możecie kojarzyć z "Prawdziwe zbrodnie", "Komisja morderstw", "Kamienie na szaniec":

„Naprawdę doceniam to doświadczenie – niesamowicie jest stać się częścią tak znanej, uwielbianej marki. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie, jeśli nadarzy się okazja”.

Jest to bez wątpienia ciekawy wybór, ponieważ wydawca postawił na młodych aktorów, którzy choć nie mają ogromnego doświadczenia w dubbingu gier wideo, to jednak mogą wnieść do produkcji ciekawą świeżość.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: WWII dubbing lokalizacja

Nie przegap