Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2017 10:18
Witcher Documentary. Diabeł tkwi w szczegółach. Nowy odcinek dokumentu o pracy CDP RED
480V

Witcher Documentary. Diabeł tkwi w szczegółach. Nowy odcinek dokumentu o pracy CDP RED

Ekipa Noclip naprawdę się postarała z tworzeniem serii dokumentalnej na temat CDP RED i gry Wiedźmin 3. Najnowszy odcinek materiału Witcher Documentary znów daje radę.

Pracownicy Noclip niedawno wybrali się do Warszawy, by porozmawiać z autorami Wiedźmin 3 i oczywiście zarejestrować na kamerze najciekawsze wypowiedzi deweloperów. W najnowszym odcinku Witcher Documentary twórcy skupili się na detalach związanych z wykonaniem Wiedźmin 3. Materiał zaczyna się od tematu muzyki, za której reżyserię odpowiedzialny był Marcin Przybyłowicz (Przybyłowicz skomponował też większość utworów z gry).

Rewelacyjny polski dokument o powstawaniu serii Wiedźmin

Następnie Noclip przechodzi do tematu oprawy dźwiękowej gry i dubbingu (tu możemy zobaczyć, jak przebiegały sesje euforycznych jęków z najgorętszych scenek gry).

Ciekawe są wypowiedzi Andrzeja Kwiatkowskiego w 13 minucie materiału, który opowiada o systemie walki z Wiedźmina 3. Deweloper zdradza m.in., że chciał przede wszystkim zapewnić większą mobilność Geraltowi w porównaniu z Wiedźminem 2. W materiale pojawia się też temat ciągłego "turlania" po ziemi i tego, jak CDP RED próbowało zachęcać graczy do innych uników (przede wszystkim do usunięcia się na bok przed ciosem).

 

Tagi:

Nie przegap