SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 17:59
South Park: The Fractured But Whole z fabularnymi DLC. Ubisoft zdradza szczegóły
1021V

South Park: The Fractured But Whole z fabularnymi DLC. Ubisoft zdradza szczegóły

Przed samą premierą otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące dodatków do South Park: The Fractured But Whole. Ubisoft przygotował fabularne rozszerzenia, które pozwolą graczom poznać nowe przygody.

Francuska korporacja długo czekała z zaprezentowaniem konkretnych szczegółów dotyczących rozszerzeń South Park: The Fractured But Whole. Firma zdecydowała się jednak przygotować trzy duże dodatki oraz dwa małe elementy, które będą dostępne w formie Przepustki Sezonowej. Za Season Pass zapłacimy około 100 zł.

South Park: The Fractured But Whole otrzymał ciekawy prequel. Nowy odcinek wprowadza do gry

Twórcy zdecydowali się przygotować trzy duże dodatki. Pierwszy zatytułowany „Danger Deck” trafi do graczy jeszcze w grudniu i zainteresowani będą mogli w tej opowieści zmierzyć się z „ostatecznym wyzwaniem”, w którym nie zabraknie Doctora Timothy'ego. 

„Niebezpieczny holopokład”, gdzie gracze będą musieli zmierzyć się w ostatecznym wyzwaniu walki w niebezpiecznej miejscówce doktora Timothy’ego. Pakiet zawierać też będzie unikatowe kostiumy i artefakty do odblokowania, a dostępny będzie w cenie 5,99€ od grudnia 2017 r.

Znacznie ciekawiej na pewno zapowiadają się „From Dusk till Casa Bonita” oraz „Bring the Crunch”, ponieważ będą to fabularne dodatki. W pierwszym gracz połączy siły z Szopem i Mysterionem, by wspólnymi siłami pokonać demona, a o drugiej przygodzie nie otrzymaliśmy aktualnie szczegółów, ale wiemy, że autorzy za jej pomocą wprowadzą nową klasę superbohaterów. 

„Od zmierzchu do Casa Bonita”, w którym gracze sprzymierzą się z Szopem I Mysterionem, aby pokonać demoniczną obecność w Casa Bonita. Ta zawartość będzie dostępna w cenie 11,99€ w roku 2018.
„Dawaj Crunch’a” wprowadzi do gry nową fabułę, w tym nową klasę superbohatera. Pakiet ten będzie dostępny w cenie 11,99€, w roku 2018.

Zamawiając Season Pass otrzymacie również dostęp do zestawu strojów oraz perków („Relics of Zaron” wycenione na 17 zł) i pomocnika z poradami w grze („Towelie: Your Gaming Bud” wycenione na 7 zł).  

Źródło: informacja prasowa

Tagi: przepustka sezonowa season pass South Park: The Fractured but Whole Ubisoft