SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 14:56
Bohaterowie z South Park: The Fractured But Whole
1214V

South Park: The Fractured But Whole otrzymał ciekawy prequel. Nowy odcinek wprowadza do gry

W nocy został wyemitowany kolejny odcinek najnowszego sezonu serialu South Park. Widzowie mogli uczestniczyć w ciekawym show, który jest jednocześnie wprowadzeniem do nadciągającego South Park: The Fractured But Whole. Z tej okazji otrzymaliśmy nawet krótki zwiastun.

Już South Park: Kijek Prawdy pokazał, że deweloperzy bardzo chętnie korzystają ze znanych motywów z serialu i wykorzystują zabawę ekipy Cartmana.

South Park: The Fractured But Whole ze śmierdzącym konkursem. Twój pierd może trafić do gry

„Franchise Prequel” został zatytułowany 4 odcinek 21 sezonu South Park. Jeśli akurat nie śledzicie opowieści bohaterów z miasteczka, to już jutro będziecie mogli zobaczyć przygodę za pośrednictwem witryny SouthPark.cc.com – tutaj znajduje się dokładny odnośnik.

Nie zamierzam nikomu psuć zabawy, więc nie będę streszczał wydarzeń, ale na pewno warto wspomnieć, że w odcinku swoje zdolności pokazuje profesor Chaos, który doprowadza do tego, że dzieciaki mają spory problem, a do akcji zostaje zaangażowany nawet Mark Zuckerberg.

Mam już okazję grać w South Park: The Fractured But Whole i mogę tylko powiedzieć, że twórcy w ciekawy sposób łączą dwie przygody – jeśli nawet nie zobaczycie epizodu, to nic wielkiego nie stracicie, bo w tytule pojawia się małe streszczenie wydarzeń. Mimo wszystko fani nie powinni odbierać sobie tej przyjemności i zerknąć na cały odcinek.

Naszą recenzję South Park: The Fractured But Whole przeczytacie na portalu już wkrótce. Na zakończenie zapraszam jeszcze na krótki zwiastun.

Tagi: