Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 17:32
Albowie z ELEX
1095V

ELEX z kolejnym słabym zwiastunem. Twórcy prezentują Albów

Piranha Bytes na spory problem z prezentowaniem ELEX. Gra otrzymała kilka świetnych materiałów ukazujących świat gry, ale jednocześnie systematycznie możemy przyglądać się zwiastunom, które nie prezentują przygody w odpowiednim świetle.

17 października odbędzie się premiera ELEX. Jest to zupełnie nowa marka niemieckiego Piranha Bytes, która choć nie otrzyma jakichkolwiek dodatków, to jednak prawdopodobnie będzie kontynuowana – już kilka tygodni temu pojawiły się konkretne przecieki dotyczące planów ELEX 2.

ELEX. Długość rozgrywki, romanse, wielkość terenu, dynamiczne wydarzenia i więcej

Dzisiaj możemy spojrzeć na frakcję Albów, czyli najpotężniejszą grupę z produkcji, której to członkowie mają jeden cel – zdominować cały świat. Przedstawiciele zamieszkują górzystą krainę Xacor.

Albowie są silni wojownicy, którzy nałogowo korzystają z eleksu oraz posiadają do swojego użytku nowoczesną i zarazem potężną broń. Stałe czerpanie mocy z tajemniczego surowca sprawiło, że członkowie organizacji utracili swoje człowieczeństwo.

Mam okazję oglądać w każdym tygodniu setki zwiastunów, ale trudno wychwalać najnowszą prezentację ELEX-u. Słaby narrator, dziwne sceny, brak faktycznej prezentacji frakcji i nawet nietypowe ustawienie kamery podczas krótkiej rozgrywki… Ta gra powinna otrzymać znacznie lepiej przemyślany i zrealizowany trailer.

Tagi: Elex piranha bytes thq nordic trailer zwiastun

Nie przegap