Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.10.2017 11:47
Warframe: Plains of Eidolon. Sandboksowy "reboot" gry z przybliżonym terminem premiery i mapą
907V

Warframe: Plains of Eidolon. Sandboksowy "reboot" gry z przybliżonym terminem premiery i mapą

Można powiedzieć, że Warframe już niedługo rozpocznie się od nowa w ramach reboota, bo nadciągająca gratisowa aktualizacja radykalnie zmienia charakter rozgrywki. Chodzi oczywiści o rozszerzenie Plains of Eidolon.

Deweloperzy Warframe opublikowali wpis na oficjalnym forum, w którym informują fanów, że darmowe rozszerzenie Plains of Eidolon trafi do cyfrowej dystrybucji w ciągu najbliższych 10 dni.

Firmware 5.0 Nobunaga dla PS4. Sony wreszcie publikuje ważną aktualizację systemową

Oprócz tej radosnej zapowiedzi twórcy Warframe podzielili się też z graczami mapą Plains, nowej lokacji, na której niedługo będziemy prowadzić walki. Dowiedzieliśmy się też, że Quest for Gara zostanie opóźnione przynajmniej o tydzień.

Plains of Eidolon zapewnia lokację o sandboksowej skali, w której nie zabraknie miast, NPC-ów i wielu ciekawych miejsc do odkrycia. To oczywiście odmienia radykalnie klimat rozgrywki (wychodzimy z ciasnych wnętrz baz kosmicznych i kosmosu na wielką sandboksową miejscówkę).

Poniżej możecie rzucić okiem na gameplay z Plains of Eidolon. Rozszerzenie zostanie udostępnione za darmo. Pobranie samego Warframe również nic nie kosztuje (gra dystrybuowana jest w modelu free-to-play).

Tagi: dlc gratisowe ps4 Warframe

Nie przegap