Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 22:30
Trancelation to hardcorowa zręcznościówka od polskiego MythicOwl
719V

Trancelation to hardcorowa zręcznościówka od polskiego MythicOwl

Dobra muzyka, widowiskowe efekty i wymagające wyzwania – tymi słowami najlepiej opisać nową produkcję studia MythicOwl, którą wszyscy zainteresowani sprawdzą na tegorocznych targach Poznań Game Arena. Najlepsi gracze wrócą do domów ze świetnymi nagrodami.

Trancelation to hardcorowa zręcznościówka stworzona przez polskie studio MythicOwl. W tytule gracz musi wykazać się błyskawicznym działaniem oraz łączeniem odpowiednich elementów. Gra nagradza za refleks oraz precyzję.

Tytuł będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych na zbliżających się targach Poznań Game Arena, gdzie zainteresowani sprawdzą wersję demonstracyjną – twórcy przywiozą trzy zróżnicowane pod względem trudności oraz tematyki poziomy. Każdego dnia najlepsi zawodnicy zawalczą o klawiatury BlackWidow Ultimate firmy Razer – wystarczy tylko zaprezentować swoje umiejętności na trzecim poziomie.

W Trancelation naszym zadaniem jest kierowanie świetlistą kropką i poprawne łączenie odpowiednich wyrazów (tryb główny) lub zbieranie krążków na mapie (tryb dodatkowy). Podczas wydarzeń gracze mogą korzystać z różnych bonusów (bomby, tarcze, dodatkowe życia), a jednocześnie muszą walczyć z przeciwnikami oraz zbierać punkty.

Tak prezentują się główne cechy Trancelation:

  • Dynamiczna, niezwykle wciągająca rozgrywka. Syndrom jeszcze jednej rundy nigdy nie był tak silny!
  • Łącz słowa w powiązane ze sobą logicznie pary w trybie głównym. Działaj szybko, bo czas jest ograniczony!
  • Zbieraj krążki, by uzyskać jak najlepszy wynik w trybie dodatkowym. Bądź coraz lepszy i bij własne rekordy.
  • Daj się ponieść transowej muzyce.
  • Psychodeliczna atmosfera zatopiona w neonowej kolorystyce.
  • Innowacyjne połączenie gry zręcznościowej z szybkim kojarzeniem słów. Idealne rozwiązanie dla fanów zręcznościówek i zdobywania nowych umiejętności.

Kilka słów o grze powiedział Piotr Korgul, Lead Designer i pomysłodawca Trancelation:

Bardzo lubię gry zręcznościowe, w których wpadasz we flow, rytm, pewnego rodzaju trans, który jest dodatkowo potęgowany przez muzykę i efekty wizualne. A jak przegrasz, to odruchowo naciskasz "Retry". Chcę zrobić grę, która będzie się podobała właśnie z tych samych powodów. Połączyłem to z aspektem językowym, bo chyba jeszcze nikt tego nie zrobił – a okazuje się, że świetnie to do siebie pasuje. Neony, trans, muzyka elektroniczna, języki – wiem że to brzmi jak szalony pomysł, ale kto nie lubi szalonych pomysłów?

Tagi: MythicOwl Trancelation Zapowiedź