Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 18:01
Hell Let Loose to realistyczny shooter umiejscowiony w czasach II wojny światowej
1147V

Hell Let Loose to realistyczny shooter umiejscowiony w czasach II wojny światowej

Boom na futurystyczne shootery już minął, więc teraz deweloperzy coraz to śmielej prezentują kolejne strzelanki w czasach II wojny światowej. Właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy na Hell Let Loose, które może zainteresować wielu graczy.

Hell Let Loose to realistyczny shooter umiejscowiony w czasach II wojny światowej przygotowany przez studio Black Matter. Twórcy postawili na sieciowe zmagania, które jednak mają zaprezentować zupełnie nową jakość – autorzy wspominają o „symulacji wojny, a nie zwykłej, arenowej strzelance”.

Call of Duty: WWII. Długość historii i nowe spojrzenie na zombie

Podczas pojedynków weźmiemy udział w 100 osobowych bitwach (50 na drużynę), a najistotniejszym elementem produkcji będzie współpraca zespołów. W grze znajdzie się ponad 20 pojazdów, wielkie mapy (jeden do jednego w skali 4 km2), czy też historycznie odwzorowany arsenał z realistycznym zachowaniem broni.

W Hell Let Loose gracze będą tworzyć rozbudowane taktyki, ponieważ tym razem zamiast przejmować małą flagę, zawalczymy o wielkie sekwencje lokacji i w trakcie rozgrywki będziemy stale decydować, które miejsce atakować, a gdzie pozostawić oddział do obrony. Zdobycie jednego z terenów wygeneruje losowy surowiec dla oddziału, który wpłynie na dalsze losy starć.

Aktualnie gra trafiła na Kickstarter, gdzie deweloperzy potrzebują przynajmniej 136 tysięcy dolarów na zebranie gotówki – nie będzie to raczej problem, bo już po jednym dniu, 1589 zainteresowanych wpłaciło blisko 87 tysięcy dolarów.

Standardowo deweloperzy zbierając dodatkową gotówkę, znacząco rozbudowują tytuł, lecz w poszczególnych progach dotychczas nie pojawiła się informacja o wersji na konsole. Zamknięte testy Hell Let Loose zostały zaplanowany na 1 kwartał 2018 roku, a po kolejnych trzech miesiącach powinna odbyć się zamknięta beta, a następnie pozycja trafi do Wczesnego Dostępu.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/blackmatter/hell-let-loose

Tagi: Black Matter Hell Let Loose kickstarter

Nie przegap