Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 14:03
Call of Duty: WWII. Długość historii i nowe spojrzenie na zombie
2149V

Call of Duty: WWII. Długość historii i nowe spojrzenie na zombie

W ostatnim tygodniu nie narzekaliśmy na brak materiałów z historii Call of Duty: WWII. Sledgehammer Games zaprezentowało serię zwiastunów, a w międzyczasie szef studia zdradził długość historii.

Sledgehammer Games nie trzyma dłużej graczy w niepewności. Twórcy bardzo chętnie wypowiadają się, a nawet pokazują historię z Call of Duty: WWII. Nadal czekamy na pierwszy gameplay, ale dzisiaj otrzymaliśmy kolejną, sporą ciekawostkę.

Call of Duty: WWII. Fabularny zwiastun pokazuje prawdziwą wojnę – to trzeba zobaczyć!

Ile godzin powinien trwać tryb fabularny w shooterze pokroju Call of Duty? – to pytanie pojawia się ciągle przed premierą nowej odsłony serii Activision, ale trzy studia pracujące nad uniwersum Call of Duty przyjęły jeden schemat.

W przypadku Call of Duty: WWII możemy oczekiwać kampanii na 7-8 godzin, a w tej sprawie wypowiedział się Glen Schofield, który odpowiadając na pytanie fana porównał akcję z opowieścią przygotowaną na potrzeby Call of Duty: Advanced Warfare – w tym wypadku napisy końcowe oglądaliśmy po siedmiu godzinach. Szef Sledgehammer Games podkreślił, że opowieść może być „odrobinę dłuższa” i oczywiście sporo zależy od przyjętego poziomu trudności, bo weteran w Call of Duty: WII ma wymęczyć wielu graczy.

Na deser możemy spojrzeć na nową prezentację zombiaków. Sledgehammer Games wciąż nie pokazało rozgrywki z trybu, ale twórcy obiecują najstraszniejszą i zarazem najmroczniejszą akcję w historii.

Źródło: Twitter

Tagi: Call of Duty: WWII długość rozgrywki Sledgehammer Games zombie

Nie przegap