Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 16:59
PlayStation VR v2. Nowy moduł procesora i headset – różnica w zawartości z pierwszym modelem
3575V

PlayStation VR v2. Nowy moduł procesora i headset – różnica w zawartości z pierwszym modelem

Sony zapowiedziało dzisiaj ulepszoną wersję PlayStation VR. Sprzęt nie został w pełni zmodyfikowany, ale otrzyma kilka małych usprawnień, które na pewno docenią gracze, którzy w najbliższym czasie zamierzają nabyć gogle Japończyków. 

Sony wciąż nie zdecydowało się przygotować pełnoprawnego następcy PlayStation VR. Urządzenie zmierzające na półki sklepowe to po prostu ulepszona wersja „Jedynki”, jednak zaproponowane zmiany mogą zainteresować nowych klientów.

PlayStation VR CUH-ZVR2. Nowa wersja gogli VR Sony

Już wcześniej Zax informował o pojawieniu się w zestawie nowej wersji modułu procesora, dzięki któremu gracze otrzymają dostęp do jakości HDR bez konieczności odłączania sprzętu od telewizora oraz PlayStation VR. 

Teraz możemy dokładnie zerknąć na różnice w zawartości i obok wspomnianego „pudełka”, klienci otrzymają również nowy headset. Firma zdecydowała się również na nowe okablowanie, przez które nie będziemy mogli wymienić modułu procesora ze „starego” do „nowego” PlayStation VR.

Wiele na to wskazuje, że tym razem Sony wrzuci do pakietu PlayStation Camerę, bez której i tak nie można korzystać z PlayStation VR – ten ruch powinien zostać wykonany już przy premierze podstawowego modelu.

Są to oczywiście drobne detale, ale jeśli zamierzacie nabyć japońskie gogle w przeciągu następnych miesięcy, to warto rozglądać się za nowym pudełkiem. PlayStation VR CUH-ZVR2 trafi na japońskie półki sklepowe już 14 października.  

PlayStation VR vs. PlayStation VR v2 zawartość

PlayStation VR vs. PlayStation VR v2 zawartość

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 playstation vr sony

Nie przegap