SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.09.2017 08:17
Mega64 wyśmiewa Konami i gogle VR
526V

Mega64 wyśmiewa Konami i gogle VR

Konami próbuje sił w VR, przenosząc do wirtualnej rzeczywistości swojego klasyka z PlayStation 2 w postaci Zone of the Enders: The Second Runner. Temat postanowiła obśmiać grupa komików z Mega64.

Amerykańscy satyrycy z grupy Mega64 postanowili uczepić się tematu nudności wywoływanych u niektórych osób przez zabawę z goglami VR na głowie. Ekipa stworzyła dłuższy skecz, w którym osią fabularną są perypetie młodego beta testera przyjętego przez Konami "za 6 dolarów na godzinę" do sprawdzania Zone of the Enders: The Second Runner - Mars. Jeśli jecie śniadanie w trakcie oglądania tego filmiku, to radzę przerwać tę czynność... i wytrwać do końca, bo finał filmiku jest niezły.

PlayStation VR Aim dostępne w dobrej cenie w polskim sklepie

Niestety coś może być na rzeczy w nabijaniu się z Konami. O ile dziennikarzy, który mieli okazję testować Zone of the Enders: The Second Runner - Mars na Tokyo Game Show 2017 nie wspominali nic o mdłościach w trakcie rozgrywki, to w Sieci zaroiło się od raportów, że gra ma po prostu źle opracowane sterowanie i zachowanie kamery. Przy lockowaniu na wrogach kamera gwałtownie się wyrywa, zmieniając kąt obserwacji. Rozczarowująca ma być także grafika. Takie niepokojące informacje przekazała m.in. redakcja Polygon i Gamespot (filmik z krytyką dema znajdziecie poniżej).

Zone of the Enders: The Second Runner - Mars trafi na PS4 oraz PC w pierwszych miesiącach 2018 r.

Tagi: humor konami playstation vr ps vr vr zone of the enders

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Zone of the Enders: 2nd Runner
  • Platformy:  PS2 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 12 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme