Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 20:45
Call of Duty: WWII zostanie ulepszone na Xbox One X. Twórcy opowiadają o historii
1278V

Call of Duty: WWII zostanie ulepszony na Xbox One X. Twórcy opowiadają o historii

Wielu graczy czekało na tę wiadomość, ale w końcu możemy to potwierdzić. Call of Duty: WWII to kolejna produkcja, która zostanie ulepszona na Xboksie One X. Sytuacja w tym wypadku nie była pewna, a dodatkowo twórcy ujawnili ciekawy dokument dotyczący prac nad grą.

Microsoft nie współpracuje już z Activision przy promocji kolejnych odsłon Call of Duty. To Sony tworzy bundle packi, a gracze na PlayStation 4 mogą liczyć na pobieranie dodatków na 30 dni przed posiadaczami Xboksów One oraz komputerów osobistych.

Xbox One X może być kompatybilny z kolejną konsolą Microsoftu! Amerykanie rozpoczną nowy rozdział w historii

Właśnie z tego powodu wielu fanów amerykańskiej korporacji obawiało się, że Call of Duty: WWII nie zostanie ulepszony na Xboksa One X – niepokój potęgowała lista gier zaprezentowana przez Microsoft, na której zabrakło tytułu Sledgehammer Games.

Sytuację postanowił wyjaśnić brytyjski GAME, który zamieścił na swoich stronach okładkę produkcji, na której widnieją trzy oznaczenia – 4K Ultra HD, HDR i Xbox One Enhanced. Nie otrzymaliśmy w tym wypadku szczegółów – natywna rozdzielczość? – jednak takie przyjemności zostaną potwierdzone dopiero w późniejszym terminie.

Jeśli wyczekujecie na Call of Duty: WWII, to na pewno warto zapoznać się z poniższym dokumentem. Deweloperzy opowiadają o trudach umiejscowienia gry w czasach II wojny światowej – studio nie może teraz bawić się fikcją, a każdy ruch musi być przemyślany.

Twórcy nawet podczas kreowania map zdecydowali się odwiedzić odpowiednie miejscówki, by mieć pewność, że nawet w przypadku terenów zaprezentują graczom odpowiednie wrażenia.

Źródło: https://www.dualshockers.com/call-of-duty-wwii-xbox-one-x-enhanced/

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games xbox one x

Nie przegap