Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 19:04
Outlast Deluxe Edition za darmo! Pakiet horror + dodatek
4193V

Outlast Deluxe Edition za darmo! Pakiet horror + dodatek

Kolejna darmowa gra? Teraz to nawet z grubym dodatkiem. Gracze mogą bez najmniejszych przeszkód pobrać Outlast w specjalnym wydaniu. Jest to świetna okazja do zapoznania się z tymi przerażającymi opowieściami.

We wtorek informowaliśmy naszych czytelników o darmowym Oddworld: Abe's Odyssey, a dzisiaj mamy świetną ofertę dla fanów horrorów. Pewnie większość czytelników PPE zapoznała się z opowieścią od studia Red Barrels, ale do tej przygody warto wrócić.

Śródziemie: Cień Mordoru i Beat Cop w Humble Bundle! 35 zł za 8 gier

Od pewnego czasu nie możemy narzekać na zestaw darmowych produkcji serwowanych przez wydawców, sklepy, czy też samych deweloperów. Dzisiaj zainteresowani pobiorą Outlast Deluxe Edition – pakiet jest dostępny za darmo jest dostępny wyłącznie za darmo w Humble Bundle.com

Zestaw zawiera Outlast oraz Outlast: Whistleblower – ukończenie obu przygód zajmie Wam około 8 godzin. Podstawka zadebiutowała w 2013 roku i zgarnęła oceny na poziomie 80%. Natomiast rozszerzenie trafiło na cyfrowe półki sklepowe w maju 2014 roku (średnia 73%).

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w tytuły studia Red Barrels, to naprawdę warto zainteresować się tymi historiami. Pewnie nie każdemu podpadnie klimat (ja zdecydowanie lepiej wspominam Outlast 2), ale… Darowanemu koniowi nie zagląda się w kły?

Źródło: Twitter

Tagi: