Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2017 12:34
WRC 7 lepsze od poprzedniej odsłony. Oceny z recenzji
1539V

WRC 7 lepsze od poprzedniej odsłony. Oceny z recenzji

W WRC 7 nie brakuje polskich motywów. Mowa tu oczywiście o całkiem realistycznie odzworowanym Rajdzie Polski, w którym możemy śmigać m.in. przez Mikołajki, Kruklanki i Chmielewo. Pytanie na jaką ocenę zasługuje ta ścigałka?

Roger już zapowiedział, że niedługo na PPE pojawi się jego recenzja WRC 7. Zgredziol zdradził póki co, że gameplay w najnowszej odsłonie serii jest lepszy od WRC 6. Czekamy na jego finalny werdykt.

WRC 7. Zobaczcie polskie trasy w akcji

Jak nowe rajdy oceniają inne redakcje? W Sieci pojawiły się już pierwsze oceny serwisów z Europy. Można powiedzieć, że jest dobrze. Praktycznie każdy redaktor pisze o tym, że WRC 7 to tytuł wyraźnie usprawniony względem WRC 6.


Pierwsze oceny WRC 7:

  • 9Lives 7.2/10
  • Hobby Consolas 6/10
  • EvilGamerz 7.5/10
  • Motorsport.com Rekomendacja
  • GameBrain 7.8/10
  • ABC Spain 8.7/10


Recenzenci jako zalety wymieniają splitscreen w multiplayerze, świetnie wykonane samochody, sterowanie i realistyczny model jazdy. Z kolei wadami ma być wykonanie tras (kiepsko wypada roślinność) i efekty deszczu. Tytuł ma też braki w zakresie ścieżki dźwiękowej. W WRC 7 znajduje się tylko jeden utwór muzyczny w menu. Nie najlepiej wypadają też dźwięki wydawane przez silniki.

WRC 7 jako jedyna gra rajdowa posiada pełną licencję FIA a jednym z dostępnych w grze krajów jest Polska. Śmigać można po następujących trasach w naszym kraju: Baranowo, Chmielewo, Mikołajki (arena) i Kruklanki (trasa liczy aż 23 kilometry).

 

Tagi: oceny PC ps4 recenzje wrc wrc 7 xone

Nie przegap