Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 17:27
Resident Evil 7: End of Zoe zaprezentowane na zwiastunie
1166V

Resident Evil 7: End of Zoe zaprezentowane na zwiastunie

Capcom w końcu zdecydował się zaprezentować  End of Zoe, czyli fabularne rozszerzenie do Resident Evil 7, które zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Zwiastun pozwala również spojrzeć na zbiorcze wydanie zapowiedziane kilka godzin temu.

Kilka godzin temu Zax miał przyjemność zapowiedzieć na portalu Resident Evil 7: Gold Edition, czyli zestaw składający się z podstawki oraz wszystkich zaplanowanych do gry dodatków. Teraz możemy potwierdzić, że pakiet trafi do Europy 12 grudnia.

Resident Evil 7 - recenzja gry

Japońskie studio dopiero teraz zdecydowało się zaprezentować zestaw, jednak zdecydowanie ciekawszym elementem jest pokaz End of Zoe – rozszerzenie umiejscowione po fabule z Resident Evil 7.

Dodatek zadebiutuje jednocześnie z „Not a Hero”, czyli bezpłatnym rozszerzeniem przygotowanym przez Capcom dla wszystkich posiadaczy produkcji. Niestety, na takie przyjemności musimy zaczekać do końca roku. 

Główny oddział Capcomu powinien już skupić się na nowym projekcie, więc możemy mieć nadzieję, że wkrótce otrzymamy choć wstępne informacje dotyczące rozwoju uniwersum Resident Evil.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom dlc resident evil 7 trailer zwiastun

Nie przegap