senix senix 03.09.2017 13:32
Koszmar powraca. Nowe Nightmare Creatures zapowiedziane na PAX West 2017
2466V

Koszmar powraca. Nowe Nightmare Creatures zapowiedziane na PAX West 2017

Niezależny wydawca Albino Moose Games ujawniło na PAX West 2017, że pracuje nad reaktywacją klasycznego horroru Nightmare Creatures, który został wydany w 1997 roku na PlayStation, Dreamcasta i Nintendo 64.

Trailer przedstawia nam dość ubogie środowisko gry, a także szybkie spojrzenie na model postaci. Gra na załączonym materiale może kojarzyć się w dużej mierze z oryginalnym tytułem, który już wtedy nie cechował się piękną oprawą graficzną. Jednak musimy mieć na uwadze to, że gra jest wstępnej fazie produkcji, a autory wspominają, że zostaną wprowadzone zmiany, które mają poprawić jakość produkcji. 

Remake Tomb Raider 2. Zagrajcie w demo odpicowanej przygody Lary Croft

Oficjalna strona gry zdradza, że akcja gry będzie dziać się przed i po wydarzeniach z oryginalnego Nightmare Creatures. W 1666 roku tajemniczy kult złożony z najbardziej wpływowych ludzi świata  stworzył eliksir, który miał dać im niewyobrażalną moc – ale coś poszło nie tak. W wyniku tego, po Londynie rozprzestrzeniły się różnego rodzaju krwiożerce mutanty. I w tym miejscu do akcji wkracza dwójka bohaterów. Ksiądz i córka zamordowanego lekarza, którzy podjęli walki ze złem. 
Fabuła ma w sobie łączyć znane wydarzenia z nowymi, które powstaną na potrzeby gry.

Albino Moose Games nie zdradziło dokładnie na jakich sprzętach ukaże się gra (poza PC), ale biorąc pod uwagę, że mają być to najnowocześniejsze systemy do grania, to jesteśmy pewni, że tytuł doczeka się swojej wersji na PlayStation 4 i Xbox One. 

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/nightmare-creatures-revival-announced-consoles-pc

Tagi:

Nie przegap