SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2017 16:49
Wolfenstein II: The New Colossus z ponadczasowym herosem. Poznajcie Blitzmenscha
1039V

Wolfenstein II: The New Colossus z ponadczasowym herosem. Poznajcie Blitzmenscha

Amerykanie zostali pokonani, a oprawcy porzucili wielkie giwery na rzecz przemyślanej propagandy. Naziści stworzyli nawet superbohatera, który ma walczyć ze wszystkimi przeciwnikami nazistowskiej wizji świata. Poznajcie Blitzmenscha.

Małe-mistrzostwo-świata. Bethesda oraz MachineGames kontynuują prezentację kolejnych programów telewizyjnych, które mają wyrzucić z serc Amerykanów ojczyznę, a jednocześnie rozkochać ich w nowym porządku. Dzisiaj mamy okazję poznać ponadczasowego herosa.

Wolfenstein II: The New Colossus prezentuje podbitą Amerykę. Odłóżcie czekoladę i strzelajcie do nazistów

Od dawna nie byliśmy świadkami tak przemyślanej i ciekawej kampanii marketingowej. Twórcy Wolfenstein II: The New Colossus pracują nad specjalnymi materiałami propagandowymi, które mają sprawić, że Amerykanie zapomną o swoim dorobku.

Studio tworzy fikcyjne produkcje telewizyjne, które pewnie wielu skłoniłoby na "nową wizję świata". Dzisiaj mamy okazję poznać Blitzmenscha:

"Holterdiepolter! To oficjalna wiadomość – Blitzmensch to prawdziwy przebój! Ulubiony program telewizyjny generał Engel z każdym rokiem staje się coraz większy i coraz lepszy! Päng! Blitzmensch i jego partnerka Fräulein Lisica każdego dnia ratują świat przed kapitalizmem, komunizmem i degeneratami w niesamowitym serialu sławiącym die Überlegenheit – wyższość – reżimu i aryjskiej rasy. Och, nein! Kto będzie czarnym charakterem tego tygodnia? Wstrętny Bankster? Niesławny Człowiek-Proletariat? A może bezwzględny Jankeski Małpiszon? Nie przegapcie żadnego odcinka Blitzmenscha!"

Standardowo pod koniec filmu zerkniecie na kilka nowych scen z gry – Blazkowicz eliminuje kolejnych przeciwników i korzysta z wielkich broni. Rywalizacja o wolną Amerykę na pewno nie będzie łatwa, ale możemy liczyć na ciekawą opowieść i walkę z przerośniętymi mechami.  

Klip TV z Blitzmenscha – Wolfenstein II: The New Colossus

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bethesda machinegames trailer wolfenstein ii: the new colossus zwiastun