SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 17:12
Wolfenstein II: The New Colossus prezentuje podbitą Amerykę
1290V

Wolfenstein II: The New Colossus prezentuje podbitą Amerykę. Odłóżcie czekoladę i strzelajcie do nazistów

Kampania marketingowa Wolfenstein II: The New Colossus to małe mistrzostwo świata. Twórcy przygotowali zestaw spotów prezentujących podbitą Amerykę, a najnowszy jest nawet dość przerażający.

Bethesda zdecydowała się na nietypową prezentację Wolfenstein II: The New Colossus. Deweloperzy odpowiedzialni za grę przygotowują również serię materiałów, które mają zaprezentować podbitą Amerykę, w której mieszkańcy są totalnie podporządkowani nazistom.

Wolfenstein II: The New Colossus. Meet the Blitzmensch

Twórcy tym razem zaprezentowali krótki fragment serialu zatytułowanego „Ufaj bratu”, w którym młody Amerykanin przekonuje się, że nie warto podjadać czekolady, bo  „Prawidłowe żywienie to kwestia bezpieczeństwa kraju”. Sytuacja wydaje się oczywiście komiczna, jednak w tym wypadku jesteśmy świadkami odrobinę przerażającego reżimu propagandy.

Ufaj bratu „I tak muszę na ciebie donieść!” Ronnie nie zawsze ma w życiu łatwo, zwłaszcza że jego starszy brat wciąż przyłapuje go na zabawie (ZAprzeczaniu BAzowym WArtościom) w optymistycznym serialu komediowym dla całej rodziny, Ufaj bratu. Będziecie śmiać się do rozpuku, oglądając Ronniego pałaszującego tabliczki mlecznej czekolady, a jego taneczne pląsy do muzyki degeneratów – która może go sprowadzić na drogę narkomanii, występku i politycznej dewiacji – rozbawią was do łez. Na szczęście Ronnie może liczyć na wsparcie swojego starszego brata Dale'a, który zawsze poda mu pomocną dłoń i doniesie na niego, komu trzeba! Do oglądania programu gorąco zachęca nasz ukochany Führer, więc możecie być pewni, że czeka was eine großartige Zeit – wspaniała zabawa! Serial Ufaj bratu jest nagrywany w obecności widowni.

Główny bohater Wolfenstein II: The New Colossus nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ protagonista będzie musiał zmierzyć się z wielką armią nazistów, a jednocześnie jego zadaniem będzie przekonanie Amerykanów, że muszą walczyć o dobro swojego kraju.

Możemy mieć pewność, że podczas opowieści nie zabraknie momentów, w których heros przekona się o tym, że niektórzy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zrezygnowali z walki i z tego powodu są teraz wielkim zagrożeniem.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bethesda machinegames wolfenstein ii: the new colossus zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wolfenstein II: The New Colossus
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: 27.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme