Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2017 11:53
Terminator 6. James Cameron producentem, w roli głównej Arnold Schwarzenegger, który następnie zagra w Conanie
3577V

Terminator 6. James Cameron producentem, w roli głównej Arnold Schwarzenegger, który następnie zagra w Conanie

Już w maju Arnold Schwarzenegger powiedział, że powstanie kolejnej, szóstej odsłony serii Terminator to tylko kwestia czasu. Aktor nie żartował. Dziś możemy wreszcie mówić o pierwszych konkretach na temat tego projektu.

Arnold Schwarzenegger wróci w nowym, szóstym już Terminatorze. W wywiadzie z The Playlist aktor zdradził, że już w 2018 roku rozpoczną się zdjęcia do nowego kinowego obrazu. Schwarzenegger powiedział, że za film odpowiadać będzie James Cameron, pomimo obowiązków związanych z tworzeniem sequela Avatar.

Graliśmy w Agents of Mayhem. Taka trochę mała zadyma

Po zakończeniu zdjęć do szóstego Terminatora sławny aktor wystąpi w nowej ekranizacji Conana Barbarzyńcy. Jak widać, pomimo 70-lat na karku, producenci nie widzą problemu w obsadzaniu Arnold Schwarzeneggera w tak wymagających fizycznie rolach. Tylko pozazdrościć kondycji.

Schwarzenegger ostatni raz wcielił się w cyborga T-800 w Terminator: Genisys z 2015 roku. Film zebrał raczej przeciętne oceny, ale to nie odciągnęło widzów od kin. Obraz zarobił na całym świecie 440 milionów dolarów (najwięcej w Chinach - ok. 113 mln dolarów).

Źródło: http://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2017/08/terminator-6-to-be-filmed-in-2018-arnold-schwarzenegger.html

Tagi:

Nie przegap