Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 15:33
Game Ready dla LawBreakers, Ark Survival Evolved, Dark and Light oraz Hellblade: Senua’s Sacrifice
538V

Game Ready dla LawBreakers, Ark Survival Evolved, Dark and Light oraz Hellblade: Senua’s Sacrifice

NVIDIA przygotowała nową wersję sterownika Game Ready, który pomoże graczom wykorzystać pełną moc urządzeń w najnowszych produkcjach. Firma zdecydowała się wspierać między innymi nadciągający LawBreakers oraz Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Sterowniki NVIDIA Game Ready są często publikowane jeszcze przed premierami wielkich tytułów i dzięki temu gracze mogą przygotować swoje urządzenia na nadciągające przyjemności. Inżynierowie dostosowują gry do kart GeForce i pozwalają zainteresowanym wykorzystać pełną moc swoich urządzeń.

EVE: Valkyrie ze świetnymi efektami dzięki NVIDIA VRWorks 

NVIDIA potwierdziła wsparcie nadciągających produkcji, wśród których można wyróżnić – LawBreakers (optymalizacja oficjalnego wydania gry), EVE: Valkyrie (uaktualnienie trybu ultra grafiki ), Fortnite (ulepszenia w Early Access), ARK: Survival Evolved (oficjalne wydanie) oraz Hellblade: Senua Sacrifice (oficjalne wydanie).

To jednak nie koniec przyjemności, ponieważ LawBreakers otrzymuje wsparcie dla funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights, zaś gry ARK: Survival Involved oraz Dark and Light dla funkcji NVIDIA Ansel. Tak prezentują się szczegóły obu technologii:

  • NVIDIA Highlights to debiutująca w LawBreakers technologia, która automatycznie uwiecznia najwspanialsze osiągnięcia w grze, nagrywając wideo i wykonując zrzuty ekranu. Integrując się bezpośrednio z grą, uwiecznia te magiczne chwile, podczas walki z bossem czy hordą przeciwników – i automatycznie zapisuje je z wykorzystaniem technologii ShadowPlay. Po skończonej rozgrywce, ShadowPlay Highlights prezentuje najlepsze jej momenty (tzw. Highlight Reel), dzięki czemu można na nowo przeżyć swoje triumfy lub udostępnić je znajomym w serwisie Facebook, YouTube czy Imgur.
  • NVIDIA Ansel to z kolei rewolucyjna funkcja wykonywania fotografii w grach. Dzięki niej można ustawić wirtualną kamerę w dowolnym miejscu, przetworzyć obraz za pomocą filtrów, uchwycić obrazy HDR w formatach wysokiej jakości, a nawet udostępnić zrzuty ekranu 360° do oglądania na smartfonie, pececie czy goglach wirtualnej rzeczywistości. Więcej o tych możliwościach można przeczytać na stronie Ansel Technology.

Pracownicy firmy  NVIDIA zajęli się również wsparciem Fortnite. Gra przez najbliższy rok będzie znajdować się w programie Wczesnego Dostępu, ale już teraz posiadacze kart graficznych  GeForce GTX z serii 10 mogą walczyć z przeciwnikami na maksymalnych ustawieniach.

Ta strzelanka akcji najlepiej wygląda przy częstotliwości 60 FPS, a dzięki kartom graficznym GeForce GTX z serii 10 możesz uzyskać ten wynik nawet w maksymalnych ustawieniach. W rozdzielczości 1920x1080 pikseli, GeForce GTX 1060 stanowi świetny wybór, z łatwością uzyskując w naszych testach 60 FPS. Do rozdzielczości 2560x1440 polecamy GeForce GTX 1070, zaś 3840x2160 to rozdzielczość, której podołać może tylko GeForce GTX 1080 Ti – choć będzie trzeba nieco obniżyć poziom detali w niektórych ustawieniach, by uzyskać stałe 60 FPS.

Natomiast jeśli korzystacie z GeForce Experience, to możecie otrzymać totalnie za darmo Mass Effect: Andromeda. Wybrani subskrybenci zostaną poinformowani 1 sierpnia na platformie o darmowej pozycji. O grę nadal możecie walczyć pobierając i logując się do wspomnianej aplikacji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: GeForce informacja prasowa NVIDIA