Warframe z lepszą grafiką i po wielkiej kuracji odchudzającej na konsolach

Wideo
3042V
Warframe z lepszą grafiką i po wielkiej kuracji odchudzającej na konsolach
Bartosz Dawidowski | 25.07.2017, 08:32

Warframe jest cały czas rozbudowane. Przed premierą rozszerzenia Plains of  Eidolon, które kompletnie odmieni charakter produkcji otrzymujemy na PS4 oraz XOne dodatek Chains of Harrow.

Rozszerzenie Chains of Harrow trafiło już do cyfrowej dystrybucji, dzięki czemu fani Warframe mogą cieszyć się przede wszystkim z szybszych loadingów. To nie wszystko - autorzy Warframe skierowali swoją produkcję na kurację odchudzającą. Dzięki temu gra pozbyła się masy nieużywanych, starych plików, co sprawiło, że tytuł zajmuje teraz tylko trochę ponad 19 GB na twardym dysku (wcześniej było to w przypadku PS4 ok. 36 GB). Oznacza to niestety, że trzeba pobrać jeszcze raz całe Warframe (nastąpi to automatycznie przy ściąganiu dodatku), ale za to - po zakończonej operacji - zyskujemy prawie 20 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

Warframe zmienia się w sandboksa

Oprócz technicznych poprawek Chains of Harrow zapewnia dostęp do nowych wyzwań utrzymanych w stylu horrorów sci-fi (opuszczony statek kosmiczny, martwa załoga). Autorzy oddali do naszej dyspozycji również nową postać Harrow, która jest najświeższym wojownikiem z ugrupowania Lotus. Dodatek Chains of Harrow "zremasterował" też grafikę w arenach położonych na Ziemi (pod koniec czerwca łatkę wprowadzającą takie zmiany otrzymali posiadacze PC). Wystarczy odpalić dowolną misję odbywającą się na naszej planecie, by zobaczyć, jak poprawiła się oprawa (możecie też rzucić okiem na naszą galerię poniżej).Chains of Harrow kładzie techniczne podwaliny pod zapowiedziane niedawno ogromne i darmowe rozszerzenie Plains of Eidolon, które niedługo otrzymają fani Warframe. W Plains of Eidolon autorzy zaserwują nam wielki, sandboksowy świat, z cyklem dnia i nocy. Znajdziemy w nim gigantycznych wrogów, wielkie miasta i inne atrakcje, o których poczytacie we wcześniejszym newsie. Póki co deweloperzy wydali krótki zwiastun nadciągających atrakcji.

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych