Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.07.2017 08:27
Warframe zmienia się w sandboksa. W darmowym rozszerzeniu Plains of Eidolon można nawet wędkować
2843V

Warframe zmienia się w sandboksa. W darmowym rozszerzeniu Plains of Eidolon można nawet wędkować

Warframe totalnie się zmienia. Można powiedzieć nawet, że niedługo otrzymamy nową grę, tylko że ze znajomym tytułem. Zamiast biegać po wąskich i klaustrofobicznych korytarzach wkraczamy do ogromnej, sandboksowej przestrzeni.

W rozszerzeniu będzie można nawet powędkować, konkurując w łapaniu ryb (prawie jak Noctis w Final Fantasy XV). Powalczymy też z gigantycznymi adwersarzami, łącząc siły z innymi graczami.

Warframe odnotowuje wspaniałe wyniki

Warframe przechodzi metamorfozę dzięki rozszerzeniu Plains of Eidolon. Lokacje w Plains of Eidolon mają mieć iście sandboksowy rozmach, zachwycając otwartym charakterem oraz ilością NPC-ów zgromadzonych w mieście. Na nowym obszarze o powierzchni ok. 3 km kwadratowych działać będzie mogło aż 50 graczy a gra obsłuży w tych warunkach cykl dnia/nocy.

Znany YouTuber Angry Joe zadał kilka pytań twórcom Warframe: Plains of Eidolon. Deweloperzy zapowiedzieli, że rozszerzenie będzie przyjazne żółtodziobom, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z Warframe, albo "odbili się" od tej gry na samym początku. By dostać się do nowego, sandboksowego obszaru, wystarczy poświęcić tylko ok. 1 godzinę na wypełnianiu standardowych zadań.

Co z premierą? Plains of Eidolon ma trafić do cyfrowej dystrybucji jeszcze w 2017 r. "Późnym latem" - zapewnił deweloper w rozmowie z Angry Joe. Rozszerzenie będzie darmowe.

Tagi: angry joe digital extreme free to play Warframe