Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 16:33
ELEX Banita
1369V

ELEX. Drętwy zwiastun przedstawia banitów

Piranha Bytes przerwało ciszę i publikuje nowy materiał z ELEX. Zwiastun przedstawia kolejną frakcję, ale twórcy ponownie nie rozpieszczają graczy wyśmienitą animacją.  

ELEX to najnowsza produkcja niemieckiego Piranha Bytes. Studio zdecydowało się stworzyć zupełnie nową markę, którą wypróbujemy jeszcze w tym roku – premiera na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych odbędzie się 17 października.

Świetny zwiastun ELEX

Gra od początku prezentowała słabe animację, których jednak nie oglądaliśmy na ostatnich materiałach. Teraz „drewno” powróciło w zwiastunie przedstawiającym jedną z frakcji – Banitów. Przedstawiciele tej organizacji zamieszkują pustynię Tavar i wyznają tylko jedno prawo – najsilniejszy wygrywa. Wojownicy korzystają z improwizowanych broni stworzonych ze znalezionych części, a podczas pojedynków korzystają z ELEX-u, dzięki któremu stają się nieprzewidywalni.

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że autorzy mogliby zdecydowanie popracować nad tym materiałem. Chociaż ponownie oglądamy klimatyczne miejscówki, to jednak starcia są pokazane w fatalny sposób – zwróćcie uwagę na walki od 35 sekundy: na początku „pałka” nie dotyka oponenta, a później nagle pojawiają się dodatkowe kraby…

Wkrótce powinniśmy otrzymać więcej materiałów z ELEX, ponieważ gra na pewno będzie prezentowana na targach gamescom – to w sumie będzie ostatnia duża okazja do przedstawienia pozycji szerokiej publiczności przed premierą.

Materiał: ELEX - The Outlaw Faction

Źródło: YouTube.com

Tagi: