Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 16:07
Pokemon GO legendarne Pokemony
1205V

Pokemon GO z legendarnymi Pokemonami. Pierwsze wspólne walki już w tym tygodniu

Gracie jeszcze w Pokemon GO? Twórcy z Niantic mają nadzieje, że wciąż nie odinstalowaliście aplikacji. Studio w końcu uporało się z legendarnymi stworkami, które będziecie mogli zdobyć podczas grupowych pojedynków.

Wciąż mam wrażenie, że Niantic zmarnowało ogromną okazję do stworzenia epickiej produkcji. Studio po ponad roku od premiery dopiero zapowiedziało pierwsze wydarzenie związane z legendarnymi Pokemonami.

Rosyjski gracz Pokemon Go na liście „terrorystów i ekstremistów”

Na 22 lipca zaplanowano pierwsze łapanie legendarnych Pokemonów. Wydarzenie zostanie zapoczątkowane, gdy gracze z całego świata złapią odpowiednią liczbę standardowych stworków.

Po spełnieniu tego warunku, w Grant Park w Chicago pojawią się legendarne Pokemony, z którymi będą walczyć wszyscy gracze z okolicy. Studio zdecydowało się na wielką, zespołową rywalizację – śmierć bestii sprawi, że wszyscy uczestnicy zabawy zostaną nagrodzeni okazami, a jednocześnie legendy trafia na cały świat, gdzie kolejni zawodnicy będą wyruszać na rajdy.

Aktualnie autorzy nie potwierdzili listy Pokemonów, które zadebiutują w sobotę, ale na zwiastunie pojawia się: Articuno, Zapdos, Moltres, Lugia i Ho-oh… A nawet możemy spojrzeć na Mewtwo.

Pytanie pozostaje jedno – czy to wydarzenie nie powinno odbyć się jeszcze w 2016 roku?   

Źródło: YouTube.com

Tagi: