Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 16:10
The Wolf Among Us Sezon 2 może zostać zapowiedziany w tym tygodniu. Telltale Games szykuje się do ogłoszenia
1793V

The Wolf Among Us Sezon 2 może zostać zapowiedziany w tym tygodniu. Telltale Games szykuje się do ogłoszenia

Fani The Wolf Among Us od dawna czekają na prezentację drugiej przygody w tym uniwersum. Telltale Games wciąż nie potwierdziło nowej historii, jednak firma przedstawi kolejną grę już w tym tygodniu.

Telltale Games zapowiedziało swoje przybycie na San Diego Comic-Con. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-23 lipca i podczas show zobaczymy nową grę kreowaną przez studio od kilku ostatnich miesięcy.

Nintendo Switch otrzyma kolejne gry od Telltale Games. To idealny sprzęt dla studia

Telltale Games prowadzi aktualnie dwie opowieści – Strażników Galaktyki oraz Minecrafta – jednak w obu przypadkach trudno tutaj mówić o wyśmienitych ocenach na poziomie pierwszego The Walking Dead czy też The Wolf Among Us.

Twórcy potwierdzili przybycie na Comic-Con, gdzie poznamy plany na 2017 rok. Fani studia mogą spodziewać się daty premiery pierwszego odcinka Gry o Tron (2 sezon), a jednocześnie nowych zapowiedzi.

W tym drugim przypadku ma nadciągać The Wolf Among Us – twórcy kilkukrotnie wrzucali do Sieci skromne zajawki, które mogliśmy łączyć z tą opowieścią, a wiadomość dotyczącą wspomnianego wydarzenia opublikował na swoim Twitterze Adam Harrington, czyli aktor głosowy wcielający się w głównego bohatera wspomnianej przygody. Oczywiście należy tutaj na pewno dodać, że facet pracował z Telltale Games również przy The Walking Dead, Tales from the Borderlands, Minecrafcie, czy też Strażnikach Galaktyki.

Mimo wszystko gracze wierzą, a Wy?

Źródło: Twitter.com

Tagi: san diego comic-con Telltale Games The Wolf Among Us