Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 17:32
Nintendo Switch otrzyma kolejne gry od Telltale Games
644V

Nintendo Switch otrzyma kolejne gry od Telltale Games. To idealny sprzęt dla studia

Telltale Games aktualnie zapowiedziało jeden tytuł na nową platformę Japończyków, ale autorzy z wielką przyjemnością wrzucą na urządzenie kolejne produkcje. Ta informacja powinna ucieszyć między innymi fanów Gry o Tron i Żywych Trupów.

Nintendo Switch sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki, więc nikogo nie powinno dziwić chęć wrzucania na produkcję swoich gier przez wielu deweloperów. Telltale Games aktualnie potwierdziło wprowadzenie na urządzenie jednej pozycji, ale jest to dopiero początek.

Nintendo Switch upiększony w motyw z The Legend of Zelda wygląda świetnie

Aktualnie posiadacze Nintendo Switchów mogą wyczekiwać na kompletny, pierwszy sezon Minecraft: Story Mode. Będzie to zestaw składający się ze wszystkich pięciu odcinków z regularnej opowieści oraz trzech dodatkowych epizodów, które zadebiutowały w późniejszym terminie.

Telltale Games nie ukrywa, że zamierza wkrótce wrzucić na tę platformę kolejne opowieści, ponieważ zdaniem Joba Stauffera Nintendo Switch to idealny sprzęt dla tych przygód. Przedstawiciel do spraw komunikacji wyjaśnił, że wszystkie gry stworzone przez jego firmę są identyczne na komórkach jak i na konsolach, więc idealnie nadają się dla nowej platformy Nintendo.

Nie otrzymaliśmy oczywiście konkretów, jednak możemy spodziewać się wprowadzenia wszystkich znaczących historii od Telltale Games – Żywe Trupy, Gra o Tron, a może nawet Strażnicy Galaktyki? Wszystko zależy oczywiście od ceny, ale pewnie znajdą się chętni na poznanie tych produkcji na hybrydowym sprzęcie Japończyków.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/nintendo-switch-could-get-more-of-telltales-games-/1100-6451421/

Tagi: