Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 14:00
Trunks w Dragon Ball FighterZ
1176V

Dragon Ball FighterZ. Beta, zwiastun i polska wersja językowa

Bandai Namco w trakcie weekendu zaprezentowało sporo nowych walk z Dragon Ball FighterZ, a teraz nadszedł czas na kolejne mięsko. Japończycy potwierdzają wstępne informacje dotyczące testów beta oraz ujawniają kolejną postać. 

Dragon Ball FighterZ od pierwszej informacji zapowiada się wprost fantastycznie. Najnowsza bijatyka jest przygotowywana przez Arc System Works i autorzy zaoferują graczom trzyosobowe pojedynki w 2,5D.

Dragon Ball FighterZ może trafić na Nintendo Switcha

Bandai Namco potwierdziło wcześniejsze doniesienia – 26 lipca zostanie otwarta rejestracja do zamkniętej bety Dragon Ball FighterZ. Japończycy aktualnie nie precyzują terminu rozgrywek, ale możemy mieć nadzieję, że fani uniwersum zapoznają się z tytułem już w przyszłym miesiącu – wkrótce otrzymamy dodatkowe szczegóły.

Studio zaprezentowało również zwiastun Trunksa – pojawienie się postaci w grze nie jest specjalnym zaskoczeniem, bo już wcześniej twórcy informowali o tym bohaterze. Teraz możemy spojrzeć na przystępny materiał, który ukazuje ruchy wojownika.

Pragnę jednak zwrócić uwagę na pewną ciekawostkę – oficjalny kanał Bandai Namco zaprezentował materiał z polskimi napisami. Zazwyczaj w takich sytuacjach możemy oczekiwać polskiej lokalizacji gier.

Materiał: Dragon Ball FighterZ - PS4/XB1/PC - Trunks (Polish Character Reveal Trailer)

Źródło: YouTube.com

Tagi: