Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 16.07.2017 13:48
Dragon Ball FighterZ. Arc System nie wyklucza wersji na Nintendo Switch
748V

Dragon Ball FighterZ. Arc System nie wyklucza wersji na Nintendo Switch

Najnowsze dzieło Arc System Works, Dragon Ball FighterZ, jawi się jako ziszczenie najbardziej mokrych snów fanów sagi o smoczych kulach. Jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało. Całkiem możliwe, że gra pojawi się także na Nintendo Switch.

Chociaż sam nie załapałem się na hype związany z puszczanym na RTL7 Dragon Ballem, to muszę przyznać, że opublikowane dotychczas materiały promocyjne FighterZ robią przysłowiową robotę. Montowana przez Arc System Works bitka czaruje żywcem wyjętą z anime oprawą graficzną i urywa łeb dynamiką maksymalnie efekciarskich starć. Miodzio.

Dragon Ball FighterZ. Blisko godzina mordobicia narobi wam chęci na grę

Co z wersją na Switcha, o której napomknąłem we wstępie? Producent nie wyklucza, że takowa powstanie (a to już coś), aktualnie jednak ma pełne ręce roboty ze zmierzającym na hybrydową konsolę Nintendo Dragon Ball: Xenoverse 2. O sprawie krótko wypowiedział się producent gry,  Tomoko Hiroki, w wywiadzie udzielonym podczas trwającego właśnie EVO 2017:

Chcemy, aby najpierw gracze udali się tam (Dragon Ball: Xenoverse 2). Dopiero potem możemy pogadać o FighterZ.

Japończyk poinformował również o tym, iż już 21 lipca na łamach magazynu VJump ujawnionych zostanie kolejnych dwóch zawodników z rostera gry. Póki co wśród kozaków, którymi oklepywać będziemy sobie maski w Dragon Ball: FighterZ, znaleźć możemy Goku, Vegetę, Freezera, Komórczaka, Kid Gohana, Trunksa i Majin Buu.

Tagi: