Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 15:08
Masquerada: Songs and Shadows bohaterowie
617V

Masquerada: Songs and Shadows na PlayStation 4 i Xbox One. Zwiastun oraz data premiery

Po wielu miesiącach prac, w końcu otrzymaliśmy konkrety dotyczące wydania Masquerada: Songs and Shadows na kolejnych platformach. Twórcy zdecydowali się w tym wypadku na jednoczesną premierę na PlayStation 4 i Xboksach One.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami premiery Masquerada: Songs and Shadows na komputerach osobistych. Twórcy zapowiedzieli wrzucenie pozycji również na PlayStation 4, jednak długo musieliśmy czekać na ostateczną datę premiery. Studio właśnie opublikowało szczegóły i jednocześnie potwierdziło edycję na Xboksa One. 

Evil Genius 2 oficjalnie powstaje. Za produkcję odpowiada Rebellion

W grze trafimy do tajemniczego miasta Ombre –tylko w tym miejscu istnieje prawdziwa magia, która została umieszczona w pradawnych maskach. Te specjalne artefakty są wyjątkowo cenne, a podczas opowieści gracz będzie miał okazję skorzystać z ich właściwości.

Bohaterem przygody został Cicero Gavara – heros powraca do służby po wieloletnim wygnaniu, ponieważ tylko on może poradzić sobie z niezwykle wymagającą misją. 

Tytuł aktualnie trafił wyłącznie na komputery osobiste, gdzie zebrał oceny na poziomie 64%. Od pierwotnej premiery minęło sporo czasu, więc autorzy mogli ze spokojem rozbudować pozycję i usunąć wszystkie błędy.

Masquerada: Songs and Shadows trafi na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 8 sierpnia.

Materiał: Masquerada: Songs and Shadows – Release Date Reveal

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Masquerada: Songs and Shadows trailer Witching Hour Studios zwiastun