Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 19:37
Strażnik z Destiny 2
698V

Destiny 2. Gameplay z trybu PVP oraz prezentacja nowej mapy

Sympatycy strzelania szykują się na nadciągające testy Destiny 2, więc Bungie zdecydowało się na publikację kolejnych materiałów z gry. Zobaczcie świeżutką rozgrywkę z trybu PVP na nowej mapie.

Testy Destiny 2 rozpoczną się 18 lipca (PlayStation 4) dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe. Następnego dnia dołączą do zabawy posiadacze Xboksów One, a na 21 lipca zaplanowano start otwartych zmagań na PS4 i XOne (bez preorderów). Koniec wydarzenia odbędzie się 23 lipca.

Destiny 2. Analitycy prognozują rewelacyjną sprzedaż. Godziny rozpoczęcia bety

Właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na zupełnie nową miejscówkę. Vostok to wyjątkowo klimatyczna lokacja obłożona śniegiem z licznymi przejściami, czy też domkami, w których odbędzie się wiele ekscytujących pojedynków. Lokacja na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę przyzwoicie.

Na dwóch pierwszych materiałach zobaczycie gameplay ze zmagań PVP, który prezentuje się wyjątkowo smakowicie. Miłośnicy pierwowzoru na pewno będą zadowoleni, a przygotowane zmiany powinny również zachęcić do tytułu nowych graczy.

Nie możemy zapomnieć, że Bungie to prawdziwi mistrzowie shooterów – można Destiny zarzucić między innymi skromną zawartość w dniu premiery, jednak produkcja charakteryzowała się wprost wyśmienitym systemem strzelania. W Destiny 2 jest podobno równie dobrze.

Materiał: Destiny 2 gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 gameplay