Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2017 09:31
Destiny 2. Analitycy prognozują rewelacyjną sprzedaż. Godziny rozpoczęcia bety
912V

Destiny 2. Analitycy prognozują rewelacyjną sprzedaż. Godziny rozpoczęcia bety

Czy Destiny 2 spełni pokładane w nim nadzieje? Do odpowiedzi na to pytanie przybliżymy się już na dniach dzięki beta testom.

Bungie podało już godziny rozpoczęcia testów beta w Destiny 2. Tak jak zapowiadano wcześniej, pierwsze do testów będą mogły przystąpić osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe (już 18 lipca w przypadku PS4 i 19 lipca na XOne). Dwa dni później do akcji przyłączą się osoby w ramach otwartych zmagań. Cały program testowy zostanie zakończony 23 lipca.

Godziny rozpoczęcia bety Destiny 2:

  • PlayStation 4 – zamówienia przedpremierowe – godz. 19:00, 18 lipca.
  • Xbox One – zamówienia przedpremierowe – godz. 19:00, 19 lipca
  • PlayStation 4 i Xbox One – otwarta beta – godz. 19:00, 21 lipca
  • Zakończenie bety – 23 lipca

Jeśli chodzi o wersję Destiny 2 na PC, to zmagania w ramach Early Access mają rozpocząć się "pod koniec sierpnia". Szczegóły na ten temat uzyskamy w najbliższych tygodniach.

Oprócz informacji dotyczącej godzin rozpoczęcia bety mamy dla was ciekawe prognozy analityków z SuperData, którzy przewidują, że tylko na PC Destiny 2 rozejdzie się w ilości aż 3 milionów kopii (z dystrybucji cyfrowej) przez 3 miesiące. Jeśli tak się stanie Destiny 2 będzie największym bestellerem na PC od czasów premiery Overwatch w 2016 r.

Co z konsolami? Tutaj Superdata przewiduje sprzedaż kolejnych 2 milionów kopii przez 3 miesiące, co summa summarum miałoby zapewnić Destiny 2 sprzedaż na poziomie 5 milionów egzemplarzy po 3 miesiącach od premiery. W najbardziej pesymistycznym scenariuszu Superdata zakłada sprzedaż Destiny 2 w tym czasie na poziomie ok. 4 mln sztuk.

Tagi: