Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 15:18
PlayStation 4 Pro w specjalnej edycji Destiny 2. Sony upiększa konsolę
4163V

PlayStation 4 Pro w specjalnej edycji Destiny 2. Sony upiększa konsolę

Activision wciąż współpracuje z Sony i na mocy podpisanej umowy gracze na PlayStation 4 mogą liczyć na dodatkową zawartość w Destiny 2. Z tej okazji japońska korporacja przygotowała specjalną wersję PlayStation 4 Pro.

PlayStation 4 Pro jest oficjalnie dostępne wyłącznie w jednej wersji kolorystycznej, jednak Sony zdecydowało się na znaczący ruch. Sympatycy uniwersum Bungie otrzymają możliwość nabycia urządzenia w wersji „Glacier White”.

Destiny 2 - zwiastun i szczegóły bety

Dokładnie od 6 września na europejskich półkach sklepowych pojawi się odpicowana wersja PlayStation 4 Pro. Konsola otrzyma w pudełku Destiny 2 oraz upiększony biały kontroler – wszystkie elementy zobaczycie w naszej galerii.

Jednocześnie klienci otrzymają kody na dodatkową zawartość, która zazwyczaj jest dostępna w wersji „Digital Premium”. Sony już wcześniej potwierdziło, że gracze na PlayStation 4 otrzymają dostęp do dodatkowej mapy w trybie PVP, trzech wyzwaniach dla fanów kooperacji (Strike), wskoczą w świeżutki statek, czy też dostaną broń i pancerz.

Wszystkie rozszerzenia zostały zaprezentowane na zwiastunie. Warto na pewno przypomnieć, że podobny ruch widzieliśmy w przypadku pierwszego Destiny.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/10/introducing-the-new-glacier-white-ps4-pro-destiny-2-bundle/

Tagi: