Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 15:58
Netflix nie pracuje nad serialem Overwatch, ale fałszywy zwiastun pokazuje ogromny potencjał
471V

Netflix nie pracuje nad serialem Overwatch, ale fałszywy zwiastun pokazuje ogromny potencjał

Stacja Netflix zaskakuje nowymi produkcjami, ale aktualnie nie możemy liczyć na serial w uniwersum Overwatch. W Sieci pojawił się zwiastun, który pokazuje ogromny potencjał projektu, jednak platforma nie pracuje nad światem Blizzarda.

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Castlevanii na Netflix. Platforma zdecydowała się na czteroodcinkowy sezon, który ma sprawdzić zainteresowanie społeczności. Przy odpowiednich wynikach, stacja może zainwestować w produkcję dwóch kolejnych opowieści w tym uniwersum.

Assassin’s Creed otrzyma serial animowany od twórcy Castlevanii

W Sieci dość niespodziewanie pojawił się materiał zatytułowany „OVERWATCH | Netflix Original Series | Teaser Trailer [HD] | Netflix”, który spotkał się z bardzo pozytywnymi komentarzami fanów gry Blizzarda.

Niestety, nie jest to oficjalna zapowiedź, a po prostu projekt fanów, którzy postanowili zlepić materiały udostępnione przez deweloperów. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i bez wątpienia tak mógłby wyglądać projekt rozszerzający uniwersum Overwatch.

Blizzard zapowiedział, że zamierza przedstawić historie kolejnych bohaterów, ale w tym wypadku możemy oczekiwać raczej krótkich animacji. Miłośnicy produkcji od dawna marzą o fabularnych dodatkach, jednak autorzy wciąż skupiają się na sieciowych pojedynkach wrzucając do gry kolejnych bohaterów, czy też nowe tryby.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Blizzard netflix Overwatch