Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 13:31
Assassin’s Creed otrzyma serial animowany od twórcy Castlevanii
374V

Assassin’s Creed otrzyma serial animowany od twórcy Castlevanii

Wczoraj czytelnicy PPE mogli zapoznać się z krótkimi fragmentami serialu animowanego w uniwersum Castlevania. Opowieść zadebiutuje już w ten piątek na platformie Netflix, a producent projektu otrzymał zamówienie na kolejną przygodę. Tym razem Adi Shankar zmierzy się z potęgą Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed to wielkie uniwersum Ubisoftu. Francuzi systematycznie przygotowują nowe gry, powstał pełnometrażowy film, czytelnicy zapoznają się z kolejnymi opowieściami, a wkrótce do tego zacnego grona dołączy serial animowany.

Pierwsze ujęcia z Castlevanii od Netflix

Adi Shankar ostatnie miesiące spędził na tworzeniu serialu dla stacji Netflix. Producent wziął na warsztat świat Castlevanii, a wielka premiera opowieści odbędzie się już w najbliższy piątek – subskrybenci platformy otrzymają cały sezon składający się z czterech odcinków. Jeśli przygoda o wampirach zostanie doceniona przez krytyków oraz fanów, to Netflix bez problemu wyłoży zdecydowanie większą gotówkę na drugi, czy też nawet może trzeci sezon.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że od kilku dni trwają pokazy przedpremierowe i najwidoczniej opowieść prezentuje odpowiedni poziom, bo Ubisoft zdecydował się zatrudnić Shankara do stworzenia serialu animowanego w świecie Assassin’s Creed!

„Gdy grałem w pierwszą część Assassin’s Creed akurat przeprowadziłem się do Los Angeles. W tamtym czasie nie znałem nikogo z branży i nawet nie mogłem sobie wyobrazić, że pewnego dnia Ubisoft poprosi mnie o zajęcie się światem Assassin’s Creed i stworzeniem oryginalnej historii w formie serialu animowanego.”

Powyższe słowa powiedział oczywiście Shankar, który jednak aktualnie nie zamierza zdradzać informacji dotyczących obsady, platformy, czy też daty premiery. Te wszystkie szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.  

Źródło: http://www.vg247.com/2017/07/05/the-producer-behind-the-great-looking-castlevania-netflix-show-is-making-an-assassins-creed-animated-series/

Tagi: adi shankar Assassin's Creed serial Ubisoft