Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 13:36
The Wonderful 101 kolejną perłą na Nintendo Switch
686V

The Wonderful 101 kolejną perłą na Nintendo Switch? Twórcy opublikowali tajemniczą grafikę

W bibliotece produkcji z Nintendo Wii U znajduje się jeden z hitów Platinum Games. Tytuł nigdy nie osiągnął oczekiwanych wyników, jednak nowa platforma Japończyków może zdecydowanie poszerzyć grono odbiorców produkcji. Według najnowszych domysłów, The Wonderful 101 może wskoczyć na Nintendo Switcha.

The Wonderful 101 to jedna z pereł dostępnych wyłącznie na Nintendo Wii U. Gra zebrała oceny na poziomie 78%, ale w swoim czasie oferowała wyśmienitą rozgrywkę i wielu dziennikarzy była zachwycona dynamiczną akcją wykreowaną przez Platinum Games.

Bayonetta coraz bliżej Nintendo Switch? Platinum Games publikuje tajemniczą wiadomość

Nie jest raczej niespodzianką, że gra nie mogła osiągnąć oczekiwanych przez deweloperów oraz wydawcę rezultatów, ale nowa platforma Nintendo może okazać się w tym wypadku zbawieniem. Nintendo potwierdziło chęć wrzucania kolejnych pozycji z Nintendo Wii U na Nintendo Switcha i właśnie The Wonderful 101 może wkrótce zasilić bibliotekę nowej platformy.

Japończycy opublikowali poniższą grafikę – widzimy na niej trzy postacie, trzymające w łapach Joy-Cony, a na kurtkach zobaczycie logo wspomnianego tytułu. Ekran jest oczywiście zamazany, jednak do tej sprawy nie będzie raczej nikomu potrzebny detektyw Rutkowski.

Nie otrzymaliśmy oczywiście konkretnej zapowiedzi, ale czy potrzebujecie więcej?  Platinum Games już wielokrotnie bawiło się z graczami i w podobny sposób zapowiadało swoje nowe pozycje. W dodatku liczba posiadaczy Nintendo Switchów wciąż rośnie i nowa platforma Nintendo jest rozchwytywana niczym ciepłe bułeczki.

 Teraz musimy tylko zaczekać na stosowny zwiastun oraz datę premiery.

The Wonderful 101 kolejną perłą na Nintendo Switch

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo nintendo Switch platinum games The Wonderful 101