Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 14:34
Bayonetta zmierza na Nintendo Switch
864V

Bayonetta coraz bliżej Nintendo Switch? Platinum Games publikuje tajemniczą wiadomość

Wierni miłośnicy Bayonetty wciąż wyczekują na wielką prezentację wersji na Nintendo Switch. Bardzo możliwe, że już wkrótce otrzymamy konkretne szczegóły, ponieważ Platinum Games opublikowało tajemniczą grafikę.

Tytułem wstępu na pewno warto podkreślić – aktualnie Platinum Games nie zapowiedziało nowej gry na Nintendo Switch, jednak autorzy oficjalnie wspierają urządzenie, a Nintendo zapowiedziało chęć wrzucenia większej liczby świetnych gier z Nintendo Wii U na swoją nową platformę.

Twórcy Bayonetty dłubią nad zupełnie nowym IP

W zasadzie od prezentacji konsoli gracze czekają na przeniesienie Bayonetta 1+2 na Nintendo Switcha, jednak wciąż nie otrzymujemy konkretnych informacji. Dzisiaj japońscy deweloperzy opublikowali poniższe zdjęcie, które zostało skojarzone przez jednego z fanów z kolorem kontrolerów Joy-Con.

W sumie temat umarłby pewnie śmiercią naturalną, jednak samo Platinum Games postanowiło „polubić” ten pomysł i to wystarczyło… Fani Nintendo są pewni, że nie jest to przypadek, a choć nie otrzymaliśmy oficjalnej wiadomości, to wkrótce powinny zostać ujawnione konkrety.

Pamiętając akcję z przeniesieniem Bayonetty na komputery osobiste (tajemnicze zdjęcia publikowane przez Segę) potrafię uwierzyć w taki „przypadek”. Oczywiście gra prędzej czy później na pewno trafi na Nintendo Switcha, więc może już najwyższy czas na wielką prezentację? W końcu Nintendo ostatnio zapowiedziało, że biblioteka ich nowego cacka zostanie do końca roku poszerzona o jeszcze kilka świetnych gier.  

Poniżej zerknijcie na wiadomość PG (1 grafika) i odpowiedź fana (2 grafika):

Nintendo Switch Bayonetta

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo nintendo Switch platinum games