Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 19:23
Call of Duty: WWII. Tryb zombie zostanie ujawniony jeszcze w tym miesiącu
920V

Call of Duty: WWII. Tryb zombie zostanie ujawniony jeszcze w tym miesiącu

Sledgehammer Games zdecydowało się podzielić prezentację Call of Duty: WWII i jeszcze w tym miesiącu otrzymamy możliwość spojrzenia na zmagania z zombiakami w roli głównej. Autorzy wykorzystają do promocji dużą imprezę.

20 lipca odbędzie się w San Diego kolejna edycja Comic-Con. Impreza ponownie zjednoczy fanów komiksów, filmów, gier, czy też seriali i możemy mieć pewność, że show będzie obserwowane przez wielu sympatyków Call of Duty.

CALL OF DUTY WW2. NEW PRE-ORDER BONUS IS LAUGHABLE

Sledgehammer Games zdecydowało się właśnie na tej imprezie zaprezentować zmagania z trybu zombie z Call of Duty: WWII. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ na E3 zobaczyliśmy rozgrywkę sieciową, a wisienką na torcie będą fragmenty z kampanii.

Zombiaki w nadchodzącej odsłonie Call of Duty zostały podobno oparte na „rzeczywistych wydarzeniach”. Autorzy zdecydowali się w tym wypadku wykorzystać „naprawdę autentyczne elementy”, które wydarzyły się podczas II wojny światowej. Bardzo możliwe, że w tej sytuacji otrzymamy możliwość głębszego zapoznania się z różnymi eksperymentami, które były prowadzone w tamtych czasach.

Na naszym portalu postaramy się oczywiście przeprowadzić dokładną relację z tego wydarzenia. Gracze mogą oczekiwać między innymi fragmentów rozgrywki oraz porządnego zwiastuna.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – a kiedy kampania? Idealnym miejscem na pokazanie walki wydaje się Kolonia. Gamescom odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia.  

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games zombie