Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017 20:05
Nintendo Switch upiększony w motyw z The Legend of Zelda wygląda świetnie
1176V

Nintendo Switch upiększony w motyw z The Legend of Zelda wygląda świetnie

Nintendo nadal nie zdecydowało się zaprezentować upiększonej wersji Nintendo Switcha. Urządzenie zadebiutowało aktualnie wyłącznie w czarnym kolorze i gracze mogą jedynie wymienić Joy-Cony. Jeden z fanów postanowił jednak stworzyć świetny motyw, który powinien trafić w gust fanów The Legend of Zeldy.

Podobno jeszcze w tym roku ma pojawić się nowy kolor Nintendo Switcha, jednak aktualnie są to tylko i wyłącznie przypuszczenia fanów. W tej sytuacji do pracy biorą się miłośnicy sprzęty i najnowszy projekt powinien zainteresować wielu graczy.

Nintendo Direct poświęcony Splatoon 2 zapowiedziany

Twórcy z MakoMod postanowili przyjrzeć się bliżej nowej platformie Nintendo i zająć się stosownym odpicowaniem konsoli. Autorzy zdecydowali się nie tylko upiększyć samą konsolę, ale również nowe kolory otrzymały kontrolery.

Należy tutaj na pewno zwrócić uwagę na szczegóły, bo w tym wypadku nie tylko pomalowano sprzęt, ale również przygotowano naklejki (?) imitujące drewno na Joy-Cony, a ekran został upiększony dodatkową wstawką – ten element może w dobry sposób zabezpieczyć konsolę przed rysowaniem.

Sympatyczna zmianę przeszedł nawet dock, który nie jest teraz wyłącznie czarnym kawałkiem plastiku, ale posiada świecący motyw. Pewnie wykonanie mogłoby być odrobinę lepsze (rażą odrobinę rogi), ale nie możemy zapomnieć, że nie jest to oficjalny projekt Nintendo, a po prostu praca fanów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: