Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017 21:02
Castlevania od Netflix. Pierwsze ujęcia z serialu oraz Szczery Zwiastun
1365V

Castlevania od Netflix. Pierwsze ujęcia z serialu oraz Szczery Zwiastun

Jeszcze w tym tygodniu na platformie Netflix zostanie wyemitowany serial prezentujący historię w uniwersum Castlevania. Pierwsi szczęśliwcy mogli zobaczyć opowieść, więc możemy spojrzeć na kilka fragmentów z projektu.

Netflix dość niespodziewanie zapowiedział przygotowanie nowej produkcji w uniwersum Castlevania. Za projekt w roli producenta odpowiada Adi Shankar, który zapowiedział, że jeśli pierwszy sezon zostanie ciepło przyjęty przez społeczność, to bez najmniejszego problemu będzie mógł przygotować kolejne historie w tym świecie.

Castlevania od Netflix - pierwszy zwiastun

Premiera opowieści została zaplanowana na najbliższy piątek. Jednocześnie Castlevania trafi na Netflix z całym sezonem, który będzie składać się z czterech odcinków, a każdy z epizodów trwa trzydzieści minut.

Odbyły się już przedpremierowe pokazy serialu, jednak na pierwsze opinie musimy jeszcze zaczekać. Niektórzy dziennikarze postanowili nagrać fragmenty i udostępnić je na YouTube – w tej sytuacji nie możemy liczyć na wyjątkową jakość, ale zaprezentowane sceny pozwolą Wam z łatwością przyjrzeć się przyjętej koncepcji.

Jednocześnie Smosh Games zdecydował się na opublikowanie Szczerego Zwiastuna. Twórcy jak zawsze wyśmiewają niektóre elementy, jednak można odnieść wrażenie, że przyjęta formuła nie prezentuje już tak wysokiego poziomu jak jeszcze na początku roku.

Tagi: castlevania Netflix serial szczery zwiastun