SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2017 17:12
LEGO Ninjago Movie – Gra wideo zapowiedziana. Zwiastun, lokalizacja, data premiery i szczegóły
605V

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo zapowiedziana. Zwiastun, lokalizacja, data premiery i szczegóły

Traveller's Tales pracuje nad kolejną grą w uniwersum LEGO. Twórcy tym razem przygotowują opowieść dla fanów Ninjago i przygoda trafi do Polski w pełnej lokalizacji na czterech platformach. 

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo to przygodówka akcji stworzona przez deweloperów z brytyjskiego studia Traveller's Tales i wydana przez Warner Bros. Interactive. Produkcja zadebiutowała jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

LEGO. Klocki, które zmieniły gry oraz gry, które zbudowały klocki

Traveller's Tales oficjalnie potwierdziło tworzenie kolejnej gry w świecie LEGO. Tym razem studio skupia się na serii Ninjago, a tytuł pozwoli graczom lepiej poznać historię z nadciągającego filmu. Tak o grze wypowiedział się Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games:

„LEGO® NINJAGO Movie – Gra wideo przenosi nieprzerwaną akcję i emocjonującą walkę z filmu wprost do mieszkań graczy, gdzie będą mogli wziąć udział we własnych przygodach w świecie Ninjago. Ulepszony system ruchu pozwoli im natomiast przemierzać go z płynnością i wdziękiem wojownika ninja, a ponadto rozwijać swoje umiejętności bojowe”.

Tytuł trafi dokładnie 22 września na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste – jest to znacząca data, ponieważ w tym dniu w kinach zadebiutuje animacja. Wydawca – firma Cenega – potwierdziła przygotowanie polskiej wersji językowej – dubbing zostanie dodany do wszystkich wersji.

W pozycji trafimy do ośmiu ogromnych plansz, które zobaczymy również w filmie. Studio obok fabularnej kampanii przygotowuje między innymi mapy bitewne pozwalające wcielić się w bohaterów – na podzielony ekranie zapoznamy się z różnymi wariantami zabawy dla maksymalnie czterech graczy. 

Na deser możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun.

Tagi: cenega lego ninjago movie – gra wideo traveller's tales warner bros. zapowiedź