SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2017 16:14
Death Note od Netflix. Zwiastun prezentuje nową opowieść
2108V

Death Note od Netflix. Zwiastun prezentuje nową opowieść

W marcu miałem okazję wspomnieć na portalu o ciekawym projekcie platformy Netflix. Firma zdecydowała się przygotować wielką opowieść w świecie Death Note i w końcu możemy spojrzeć na pełny zwiastun.

Netflix od wielu miesięcy pracuje nad Death Note. Stacja zdecydowała się na stworzenie pełnoprawnego filmu na podstawie słynnej, japońskiej mangi. Dzisiaj możecie zapoznać się z nowym zwiastunem.

Pierwszy teaser Death Note od Netflix

Wielka premiera Death Note na Netflix odbędzie się już 25 sierpnia. Autorzy zdecydowali się zaprezentować dzisiaj pełny zwiastun, który budzi w Sieci skrajne emocje – niektórzy chwalą propozycję, a inni nie potrafią zrozumieć dokonanych zmian.

"Upojony mocą magicznego notatnika chłopak zaczyna zabijać wszystkich, których uznaje za niewartych pozostawienia przy życiu. Film na podstawie słynnej japońskiej mangi."

Pod względem fabuły nie powinniśmy oczekiwać wielkiej rewolucji. Główny bohater otrzyma w swoje łapy specjalny „notatnik śmierci”, dzięki któremu będzie mógł eliminować między innymi swoich wrogów.

Za projekt odpowiada Adam Wingard, który przygotował również Outcast, Blair Witch, czy też The Guest. W opowieści zobaczymy następujących aktorów: Nat Wolff (Paper Towns), Margaret Qualley (The Leftovers), Lakeith Stanfield (Get Out), Paul Nakauchi (Pirates of the Caribbean: At World’s End), Shea Whigham (American Hustle) oraz Willem Dafoe (Spider-Man). 

Tagi: death note film netflix trailer zwiastun