Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 16:33
Death Note od Netflix
3413V

Death Note. Zwiastun prezentuje opowieść od Netflix!

Na portalu nie brakuje sympatyków Death Note, którzy na pewno wyczekują na najnowszą produkcję Netfliksa. Opowieść właśnie została zapowiedziana zwiastunem i miłośnicy tego uniwersum powinni zacierać rączki.

Netflix w ostatnich miesiącach nie zawodzi. Platforma stale przygotowuje świetne seriale oraz filmy, więc możemy mieć nadzieję, że nie inaczej będzie z Death Note.

Iron Fist zbiera negatywne recenzje przez Donalda Trumpa? Odtwórca głównej roli zaskakuje

Death Note to wielkie uniwersum, które zostało zapoczątkowane przez mangę autorstwa Tsugumi Ōby, którą ilustrował Takeshi Obata. Następnie powstało anime, które było emitowane od października 2006 roku do czerwca 2007 roku, a później przygotowano dwuczęściowy film kinowy, spin-off oraz sequel. W swoim czasie stworzono nawet gry konsolowe - na Nintendo DS-a zawitały trzy części Death Note.

Teraz nadszedł czas na produkcję Netfliksa, która od początku zbiera mieszane opinie. Fani twierdzą, że źle dobrano aktorów, a Adam Wingard (reżyser, odpowiedzialny za między innymi Outcast, Blair Witch, The Guest) nie powinien pracować przy tym projekcie.

Tak prezentuję się obsada filmu: Nat Wolff (Paper Towns), Margaret Qualley (The Leftovers), Lakeith Stanfield (Get Out), Paul Nakauchi (Pirates of the Caribbean: At World’s End), Shea Whigham (American Hustle) oraz Willem Dafoe (Spider-Man).  

Death Note na Netflix zadebiutuje 25 sierpnia.

Materiał: Death Note Teaser

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Note film Netflix zwiastun