Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 25.06.2017 11:44
Monster Hunter XX. Garść screenów z grywalnej wersji demonstracyjnej
874V

Monster Hunter XX. Garść screenów z grywalnej wersji demonstracyjnej

Capcom opublikował małą paczkę ujęć prosto z grywalnego dema Monster Hunter XX na Nintendo Switch. Niby nic wielkiego, ale powinno wystarczyć, żeby nieco podsycić apetyt fanów.

Monster Hunter to jeden z tych fenomenów, których nie czaję. Przyznaję się bez pięści przy podbródku. Z drugiej strony jestem świadomy popularności serii i nie omieszkam dać jej szansy przy premierze Monster Hunter World. Póki co fani zadowolić muszą się jednak portem wersji XX na Nintendo Switch.

Monster Hunter XX zaoferuje rozgrywkę cross-platformową

Leżące w galerii screenshoty pochodzą z grywalnego dema Monster Hunter XX, które żółto-niebiescy zaprezentowali dzisiaj na odbywającej się w Tokio imprezie Monster Hunter Summit Tournament. W ramach wersji demonstracyjnej gracze mieli okazję zapolować na trzy monstra, mogąc w pełni korzystać z udostępnionego wachlarza uzbrojenia. Wyobrażam sobie, że te kilka obrazków przyprawia miłośników marki o szybsze bicie serca. Mnie co najwyżej wprawia w konsternację ;)

Monster Hunter XX pojawi się na Switchu w Japonii już 25 sierpnia. Wciąż nieznana jest niestety data premiery gry na zachodnich rynkach. 

Tagi: Capcom monster hunter xx Nintendo Switch