Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2017 19:57
Hellblade: Senua's Sacrifice. Mocny zwiastun przedstawia nową grę Ninja Theory
1121V

Hellblade: Senua's Sacrifice. Mocny zwiastun przedstawia nową grę Ninja Theory

Ninja Theory właśnie zaskoczyło. Na koniec dnia studio zaprezentowało kolejny, świetny zwiastun Hellblade: Senua's Sacrifice, który prezentuje problemy głównej bohaterki. Dziewczyna zmierzy się z poważną chorobą.

Hellblade: Senua's Sacrifice nie będzie zwykłym slasherem. Ninja Theory pokaże za pomocą tej opowieści przerażającą prawdę dotyczącą choroby psychicznej. Świat bohaterki zawalił się po traumatycznym wydarzeniu i teraz Senua musi nie tylko radzić sobie z przeciwnikami, ale również przerażającymi wizjami.

Hellblade: Senua's Sacrifice. Data premiery, zwiastun i świetna cena!

To kolejny zwiastun, który lepiej oglądać ze słuchawkami na głowie lub dobrym nagłośnieniu, więc pamiętajcie o tym przed włączeniem filmu. Autorzy kolejny raz pokazują efekt „głosów w głowie”, nad którym pracowali przez wiele długich miesięcy. Studio chciało mieć pewność, że podczas gry poczujemy choć namiastkę dyskomfortu wywołanego przez chorobę psychiczną.  

Premiera Hellblade: Senua's Sacrifice odbędzie się już w sierpniu, więc możemy oczekiwać w następnych tygodniach wielu podobnych materiałów. Autorzy muszą dobrze przedstawić tytuł, który ze względu na swój nietypowy charakter może zostać źle odebrany przez niektórych graczy. To nie będzie typowa gra Team Ninja.

Hellblade: Senua's Sacrifice kupimy za około 125 zł, ale pozycja będzie dostępna wyłącznie przez PlayStation Store oraz Steam. Autorzy potwierdzili, że w tym wypadku możemy liczyć na jakość mocnej gry AAA… Chociaż nadal nie dowiedzieliśmy się, na ile godzin wystarczy historia. 

Materiał: Hellblade: Senua's Sacrifice | Hela Trailer

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory trailer zwiastun