Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.06.2017 10:06
Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Samodzielne wydanie gry jednak istnieje
3539V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Samodzielne wydanie gry jednak istnieje

Jednym z większych zonków w trakcie targów E3 2017 był... brak zapowiedzi samodzielnego wydania Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

O dziwo Activision nie potwierdziło w Los Angeles zamiarów wydania samodzielnej edycji Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Niektórzy uznali w związku z tym, że wcześniejsze doniesienia o przygotowywaniu takiego wydawnictwa były wyssane z palca.

Modern Warfare Remastered doczeka się samodzielnej premiery?

Okazuje się, że nie ma co tracić wiary w istnienie tego projektu. Portal CharlieIntel otrzymał od jednego ze swoich informatorów bardzo ciekawe zdjęcia. Fotki przedstawiają... pudełka z płytami samodzielnej wersji Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Zdjęcia wyglądają na prawdziwe (wątpliwe by komuś chciało się robić tak zaawansowane przeróbki w programie graficznym).

Gra znajduje się już podobno w posiadaniu wielkich sieci sklepów a premiera ma się odbyć dosłownie na dniach (prawdopodobnie 23 lub 27 czerwca). Cena, którą trzeba będzie zapłacić za Call of Duty: Modern Warfare Remastered w USA to 39,99 dolarów.

Czekamy na potwierdzenie tych rewelacji przez Activision.

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Raven Software remaster